אודותינו

על החברה
כבר 14 שנה מעניקה חברת MOSHIKO ללקוחותיה הפרטיים ולמגזר הציבורי, המוסדי והעסקי שירותי גינון מקיפים ומקצועיים.
אנו מצטיינים בתכנון, עיצוב והקמה של כל סוגי הגינות בדגש על גינות יוקרה ומתמחים במתן פתרונות גינון מגוונים לרשויות מקומיות, מתחמים ציבוריים, מפעלים ובתי עסק.

לקוחות פרטיים
האהבה שאנו רוכשים לתחום הגינון מהווה משאב בלתי נדלה של רעיונות לפרויקטים בלתי שגרתיים והוצאתם המידית לפועל לשביעות רצונם של לקוחותינו. השילוב המנצח בין הניסיון הרב שצברנו בתחום הגינון, הציוד המתקדם ומבחר המוצרים העצום העומדים לרשותנו הופך כל דבר לאפשרי – כך שאצלנו במושיקו גינון מתגשמים חלומותיכם הירוקים ביותר! גינות טרופיות, גינות יפניות, ים תיכוניות, אירופאיות, גינות בסגנון כפרי או מודרני, גינות גג לפנטהאוזים או כל מה שעולה בדמיונכם.
לקבלת התוצאה המושלמת בתהליך התכנון אנו מתאימים את סוג הגינה למאפייני המקום, לאופיו של ביתכם וכמובן, בראש ובראשונה לוקחים בחשבון את רצונותיכם ומתאימים את סוג הגינה לאישיותכם ואורח החיים שאתם מנהלים.

מגזר ציבורי – עסקי
צוות הגננים המקצועי של MOSHIKO מבצע את כל סוגי הפרויקטים בתחום הגינון הציבורי והקמה ואחזקה לבתי עסק ומפעלים – התקנת דשא סינטטי בכיכרות, איי תנועה, מדשאות ציבוריות ומגרשי משחקים, שילוב והוספה של חלקות ירוקות במפעלים ומתחמי קניות, יישום פרויקטים אדריכליים מורכבים ועוד.
אנו  עובדים מתוך אמונה כי גינון ציבורי איכותי תורם רבות לחזות האסתטית של סביבתנו ואף מקטין את רמת הזיהום הסביבתי.

בין לקוחותינו

כבר יותר מעשור מעניקה חברת מושיקו גינון את שירותיה למגזר הפרטי ומקימה בכל רחבי הארץ גינות יוקרה מפוארות לשביעות רצונם של לקוחותיה!
בנוסף מושיקו גינון מתמחה במתן שירותי גינון למגזר הציבורי והעסקי. בין לקוחותינו: משרד הביטחון, רשויות מקומיות, מפעלים, בתי עסק, משרדים ומתחמים ציבוריים.
הצטרפו גם אתם!

logo-brands-11
logo-brands-10
logo-brands-09
logo-brands-08
logo-brands-07
logo-brands-06
logo-brands-05
logo-brands-04
logo-brands-03
logo-brands-02
logo-brands-01

משטחי בטיחות

ל- MOSHIKOLAND נסיון רב בעבודה עם משטחי בטיחות בכל רחבי הארץ.

ספורט

MOSHIKOLAND - מומים בבניית משטחים ייחודיים לענף הספורט

דשא נוי

ל- MOSHIKOLAND נסיון רב בעבודה עם דשא נוי ואנו עומדים בכל תווי התקן הבינלאומיים.

גני שעשועים ברחבי הארץ
מגרשי ספורט ברחבי הארץ
שנות נסיון

צור קשר

התקשרו אלינו –  1-700-5000-98