אודותינו

על החברה
מזה 15 שנה שאנו ב-'מושיקו גינון בע"מ' מתמחים בהתקנת דשא סינטטי איכותי במיוחד ומעניקים ללקוחותינו הפרטיים ולמגזר הציבורי, המוסדי והעסקי שירותי גינון מקיפים ומקצועיים.
לאחר צבירת וותק וניסיון במהלך פרוייקטים רבים,הקמנו את MOSHIKOLAND המייבאת ומשווקת מרבדי דשא סינטטי תקני ממיטב היצרנים והספקים המובילים בעולם, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות – כמיטב המסורת של 'מושיקו גינון בע"מ'.
מוצרי הדשא הסינטטי שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר, כולל עמידה בכל הבדיקות הנדרשות על ידי מכון התקנים הישראלי. 

שותפים לפרויקטים מובילים בכל הארץ
דשא סינטטי תקני מהווה גם משטח בטיחות ולכן הוא מיועד למתחמים ציבוריים, בתי ספר, מגרשי כדורגל, גני ילדים, גני אירועים, מסעדות ומלונות, מגרשי משחקים, מתחמי כושר ומקומות ציבוריים נוספים וכן,אשר אלו דורשים רמה גבוהה של מוצרים בטיחותיים, תחזוקה מינימלית וכן שירותי התקנה מקצועיים.כדי להעניק לכם את הטוב ביותר,אנו עובדים עם מערך רחב של אנשי מקצוע מיומנים ולהם כל ההכשרה הנחוצה להתקנת מרבדי דשא סינטטי תקני ומשטחי בטיחות – בהתאמה אישית לצרכים שלכם.לחברתנו ותק וניסיון רב שנים,שבמהלכם, התקנו מאות אלפי מטרים במאות אתרים ופרויקטים ברחבי הארץ.

מבחר מוצרים תחת קורת גג אחת
Moshikoland מספקת תחת קורת גג אחת מענה כולל למגוון רחב של קהלי יעד, החל מלקוחות פרטיים המעוניינים בדשא תקני בחצר הבית – ועד למגזר הציבורי וללקוחות מהתחום העסקי מוסדי. בנוסף לכך, מלבד מוצרי דשא תקני והתקנתם,אנו מספקים גם שירותי התקנת תשתיות והצללות למתקני המשחקים וכן התקנת מתקני שעשועים ומתקני כושר לילדים.

תודעת שירות גבוהה 
אנו ב- Moshikoland מציבים דגש רב על איכות המוצרים שאנו מספקים ומתקינים -ומאמינים בהענקת שירות אמין ומקצועי מהמעלה הראשונה. בין לקוחותינו – משרד הביטחון, רשויות מקומיות וכן מפעלים,בתי עסק וארגונים שונים,משרדים ומתחמים ציבוריים מהמובילים במשק הישראלי.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו,אשר נהנים ממרבדי דשא תקני ברמה הגבוהה ביותר!

בין לקוחותינו

logo-brands-11
logo-brands-10
logo-brands-09
logo-brands-08
logo-brands-07
logo-brands-06
logo-brands-05
logo-brands-04
logo-brands-03
logo-brands-02
logo-brands-01

משטחי בטיחות

ל- MOSHIKOLAND נסיון רב בעבודה עם משטחי בטיחות בכל רחבי הארץ.

ספורט

MOSHIKOLAND - מומים בבניית משטחים ייחודיים לענף הספורט

דשא נוי

ל- MOSHIKOLAND נסיון רב בעבודה עם דשא נוי ואנו עומדים בכל תווי התקן הבינלאומיים.

צור קשר

התקשרו אלינו –  1-700-5000-98